(057) 702-12-63
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English

Навчання з питань пожежної безпеки в органах Казначейства Харківської області

Опубліковано 09 жовтня 2019 року, 15:44

Навчання пожежній безпеці – це один з найважливіших елементів загальної культури безпеки.

    Так, 08 жовтня 2019 року провідний інспектор Шевченківського РВ у  м. Харкові ГУ ДСНС України у Харківській області майор служби цивільного захисту Віталій Крохмаль провів інструктивну нараду з питань пожежної безпеки для працівників Головного управління Державної казначейської служби України у Харківській області.

     Метою проведення навчань є підвищення загальних пожежно-технічних знань, більш глибоке ознайомлення з протипожежними заходами та діями у разі виникнення  пожежі, а також напрацювання навичок використання наявних засобів пожежогасіння.

     Присутнім рятувальник розповів про основні правила пожежної безпеки та порядок дій у разі виникнення пожежі.

    У ході проведення зустрічі рятувальник роз’яснив основні вимоги з питань пожежної та техногенної безпеки, порядок евакуації на випадок виникнення надзвичайної ситуації, в тому числі пожежі та ліквідації загоряння на його початковій стадії.

     Окремо співробітник ДСНС показав працівникам, як правильно користуватись  первинними засобами пожежогасіння та їх застосування для різних класів пожеж.

     В ході проведення занять працівниками задавались питання до співробітника ДНС на які були надані вичерпні відповіді.

     Для працівників колективу таке заняття виявилося дуже корисним, одже дало змогу отримати теоретичні та практичні знання.

     Також відповідні навчання, на початку жовтня, були проведені в Управлінні Державної казначейської служби України у Харківському районі Харківської області та Управлінні Державної казначейської служби України у Немишлянському районі м. Харкова.

Навчання в Управлінні Державної казначейської служби України у Харківському районі Харківської області


Навчання в Управлінні Державної казначейської служби України у Немишлянському районі м. Харкова