(057) 702-12-63
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English

Інформація щодо основних подій у діяльності органів Казначейства Харківській області

Опубліковано 20 червня 2019 року, 15:21

     18-19 червня 2019 року у Красноградському районі Харківської області  відбулась щорічна Спартакіада серед державних службовців (далі – Спартакіада), яка проводиться з метою зміцнення здоров’я державних службовців.

     В змаганнях брали участь державні службовці Красноградської районної державної адміністрації та державні установи Красноградського району.

     Змагання проводились з таких видів спорту: волейболу, тенісу настільного, шахів, шашок та дарцу.

     Основним завданням Спартакіади є залучення державних службовців до занять фізичною культурою і спортом, організація їх активного відпочинку, розвиток найбільш популярних видів спорту, пропаганда здорового способу життя.

     Працівники Управління Державної казначейської служби України у Красноградському районі Харківської області Ніна Лук’янченко - завідувач сектору інформаційних технологій та захисту інформації     та  Руслан Приліпко - провідний спеціаліст сектору  інформаційних технологій та захисту інформації взяли активну участь  у програмі змагань.

     Всі отримали заряд бадьорості та оптимізму, а також залишилися задоволеними.

     Казначеї, учасники Спартакіади, побували на справжньому святі спорту, добре провели час та продемонстрували, хто на що здатний в тому чи іому виді спорту.