(057) 702-12-63
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English

ІНФОМАЦІЯ ЩОДО ОСНОВНИХ ПОДІЙ У ДІЯЛЬНОСТІ ГУ ДКСУ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ТА РАЙОННИХ, МІСЬКИХ, РАЙОННИХ У М. ХАРКОВІ УПРАВЛІНЬ ДЕРЖАВНОЇ КАЗНАЧЕЙСЬКОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ХАРК. ОБЛАСТІ

Опубліковано 27 серпня 2019 року, 11:57

              27 серпня 2019 року відбулася робоча поїздка начальника Головного управління Державної казначейської служби України у Харківській області до управління Державної казначейської служби України у Сахновщинському районі Харківської області.

На робочій зустрічі з колективом управління обговорювалися питання щодо виконання наказу Державної казначейської служби України від 16.08.2019 № 246 «Про реалізацію рішення Колегії Державної казначейської служби України від 26.07.2019», а саме:

-  здійснення контролю за правильним та повним відображенням у бухгалтерському обліку виконання місцевих бюджетів, який ведеться в автоматизованому режимі із використанням  програмного комплексу АС «Є-Казна», показників розпису місцевих бюджетів та виправних (коригуючих) операцій;

- посилення контрольних функцій на стадії попереднього контролю під час реєстрації бюджетних зобов`язань розпорядників бюджетних коштів, у тому числі за капітальними видатками, належну перевірку всіх підтвердних документів.

             Також були розглянуті актуальні питання та пріоритетні напрямки щодо:

- переваги обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів через систему дистанційного обслуговування «Клієнт казначейства – казначейство;

- необхідність підвищення рівня професійної компетентності державних службовців на базі проекту безкоштовної освіти відкритих онлайн-курсів Prometheus для забезпечення виконання завдання, ключових показників результативності, ефективності та якості службової діяльності державного службовця, який займає посаду державної служби категорії «Б» або «В» на 2019 рік.

             Велику увагу було приділено питанню пожежної безпеки, огляду стану приміщень та побутовим умовам праці працівників управління.